O nas

Jest to grupa osób, które są zakochane w teatrze. Część z tych osób jeszcze nie grało swojego pierwszego spektaklu. Oni naprawdę wykonali tytaniczną pracę, a ja bardzo intensywnie wymagałem od nich naprawdę, naprawdę dużo. Przyjmijcie ich gorąco, ciepło, oni są naprawdę wspaniali.

Tomek Kobiela, reżyser

Tomek Kobiela

Nasz Maestro

Aleksandra Łuczak

Człowiek wielu zainteresowań, głównie artystycznych. Z wykształcenia filmoznawczyni, z pasji aktorka. Obraca się w niemal każdej dziecinie sztuki, bo w jednej byłoby zbyt nudno. Trochę gitarzystka i tekściarka, w wolnym czasie aktorka, momentami poetka, a czasem reżyserka filmowa. Uwielbia ludzi i nie może bez nich żyć.

Anna Lubowicka

Dziennikarka z zawodu, pasji oraz poczucia misji. Uważa, że w każdym człowieku tkwi jakaś historia, którą warto opowiedzieć. Nie boi się zadawać trudnych pytań i to właśnie wywiady są jej ulubionym elementem pracy zawodowej. Czerpie inspiracje z podróży oraz kontaktu z drugim człowiekiem. Zakochana w teatrze od dziecka. Przygodę na scenie rozpoczęła w teatrze cieni,  zdobywała doświadczenie w warsztatach pantomimy oraz zrealizowała swój monodram.  W aktorstwie najbardziej ceni sobie pracę nad rolą oraz przekazywanie emocji. Lubi wyzwania  i nigdy nie wybiera drogi na skróty. 

Odpoczynku szuka przy oglądaniu seriali kryminalnych, filmów dokumentalnych, a czasami telenoweli. 

Bartosz Marciniak

Aktor niezawodowy, choć profesjonalny. Do tego komik, artysta uliczny, animator lalek i scenarzysta teatralny. Na scenach, scenkach i chodnikach od dwóch dekad. Twórca Teatru Wędrownego “WŁÓCZYKIJ” – jednoosobowego, przenośnego teatru dla dzieci i młodzieży. Napisał hohoho spektakli dla najmłodszych, a zagrał w jeszcze kilku więcej dla każdej grupy wiekowej. Grywa w całej Polsce, a zdarzało się, że zahaczył kilkukrotnie o Norwegię i Cypr. Zawsze chciał grać amantów, ale cóż począć. Wizualny dystans do Clooney’a nadrabia komediowym emploi.

Emilia Ewa Bućko

Kobieta aktywna, poszukująca i kreatywna. Używa drugiego imienia, bo tak sobie wymyśliła, jak była jeszcze mała. Po godzinach śpiewa w chórze. Lubi próbować nowych rzeczy, ale to aktorska pasja towarzyszy jej najdłużej. Na scenie czuje się radosna, wolna, a czasem nawet uskrzydlona. Każda nowa rola to dla niej wyzwanie, przygoda i podchodzi do niej z zaangażowaniem. Urlopy chętnie spędza aktywnie na górskich wędrówkach.

Julia Grabarska

Karol Szklarski

Z wykształcenia matematyk, z zawodu programista. Majsterkowicz, ex-paralotniarz, podobno umie po japońsku. Omija korki białym skuterkiem na prąd. Po pierwszym wyjściu na scenę w styczniu 2021 nie mógł spać z wrażenia. Specjalista od załatwiania technikaliów.

Maria Tokar

Z wykształcenia architekt, z zawodu grafik 3D. W dzieciństwie często można było ją spotkać z pędzelkiem w ręku, co później przekształciło się w jej zawód. Ale do tego ma wiele innych pasji! Chociaż największą tajemnicą dla niej zawsze był człowiek. Kocha obserwować ludzkie emocje, gesty, uczucia, dlatego zawsze interesowała ją psychologia. Więc kiedy trafiła na pierwszy w życiu spektakl teatralny, zakochała się! A można spróbować wyobrazić sobie jej uczucia, kiedy sama wyszła na scenę! Do tego gada w 4 językach i jest szczęśliwą właścicielką najcudowniejszego kotka!

Michał Zając

Gość, którego 8 lat studiowania na wydziałach zarządzania, nauczyło efektywnego gospodarowania czasem. Zawód programisty oraz zainteresowanie teatrem pozwala na zrównoważony work-life balance oscylujące między piwniczakiem, a kochającym owacje narcyzem. Interesuje się wszystkim po trochę i niczym do końca. Pełnoetatowy ojciec owczarka niemieckiego i amator gier planszowych. Jak dorośnie zostanie strażakiem.

Robert Narloch